موضوع دانلود : تاریخچه تنظیم خانواده – تنظیم خانواده در ایران , تنظیم خانواده در جهان , اهداف تنظیم خانواده , روش های پیشگیری از بارداری , اهداف تنظیم خانواده چیست , دلایل ناتوانی جن?

عنوان: تاریخچه تنظیم خانواده

دسته بندی: علوم پزشکی

نشان شده با : تنظیم خانواده در ایران , تنظیم خانواده در جهان , اهداف تنظیم خانواده , روش های پیشگیری از بارداری , اهداف تنظیم خانواده چیست , دلایل ناتوانی جن?


عنوان: تاریخچه تنظیم خانواده قالب بندی: WORD تعداد صفحات: 52 این تحقیق در مورد تنظیم خانواده می باشد و تاریخچه ی آن را در ایران و جهان به طور کامل مورد بررسی قرار می دهد. این تحقیق به دانشجویان کلیه رشته ها جهت درس تنظیم خانواده پیشنهاد می گردد. مقدمه کنترل موالید یعنی برنامه‌ریزی تعداد زاد و ولد در خانواده. کمیته کارشناسی سازمان بهداشت جهانی در سال 1971 تنظیم خانواده را چنین تعریف نموده است: تنظیم خانواده، روش اندیشه و زندگی است که بصورت داوطلبانه و بر پایه آگاهی، بینش و تصمیم‌گیری توسط افراد و زن و شوهرها در جهت ارتقاء بهداشت و بهزیستی خانواده‌ها اتخاذ می‌شود و از این رو در توسعه اجتماعی کشور، سهم مؤثری دارد. بر این اساس تنظیم خانواده مشتمل بر اقدام‌‌هایی است که افراد و زوج‌ها را یاری می‌دهد تا از داشتن فرزند ناخواسته جلوگیری کنند، فاصله بین فرزندان خود را تنظیم کنند، زمان تولد فرزندان را با سن و شرایط دیگر خود تطبیق دهند و آگاهانه درباره تعداد فرزندان خود تصمیم بگیرند. تنظیم خانواده عبارت از آن است ک …

برای دانلود در کادر آبی رنگ کلیک نمایید و پس از انتقال به صفحه خرید اقدام به واریز وجه فایل نمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.